خانه

Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.

نمایه شرکت
شنژن Jingji شرکت فناوری، با مسئولیت محدود در سال 2006 تاسیس شد. این 12 سال سابقه در صنعت سیستم قفسه لوله به عنوان تامین کننده حرفه ای است که با صنعت و تجارت ترکیب شده است. شرکت ما دارای دو پایه تولیدی تحت شرکت Holding برای ساخت قطعات مختلف رول لوله است.
با توجه به زاویه دید دقیقتر به روند توسعه جهانی صنعتی، جینگجی مسیر دقیق توسعه صنعتی را هدایت می کند. ما مدلی بین المللی DIY و مديريت JIT را با تلاش مداوم برای کمک به شرکت ها برای بهینه سازی تولید و کاهش زنجیره تامین، در حین بهبود کارایی عملیات، ترویج می کنیم.
Jingji با بیش از ده سال تلاش در حال تلاش، Jingji به شدت در حال توسعه است و تبدیل به یک شرکت مجتمع تخصصی در تجهیزات ذخیره سازی صنعتی، تجهیزات تولید انعطاف پذیر و تجهیزات اتوماسیون همراه با عملیات کامل از طراحی به تولید، فروش به نصب و خدمات. جینگجی برندهای مختلف افتخاری مانند "موسسات شناخته شده چینی"، "نام تجاری مشهور چینی"، "کیفیت، خدمات، شهرت AAA واحد"، "محصولات حفاظت از محیط زیست سبز چین" و غیره

پیوستن به ایده "پیروی از برتری، ایجاد بهترین" و تحت هدایت سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، Jingji همچنان به افزایش تولید و شناسایی ورودی، در حالی که معرفی انواع مدیریت پرسنل و پرسنل فنی در صنعت. ما خرید مجموعه ای کامل از تجهیزات پردازش مکانیکی، تجهیزات چاپ، تجهیزات برش و خم، جوش های مختلف، تجهیزات صیقل و دیگر تجهیزات، که ظرفیت تولید و پردازش قوی را تشکیل داده اند. Jingji می تواند نه تنها مقادیر زیادی سفارشات حرفه ای نصب، بلکه همچنین ارائه عرضه طولانی مدت و پایدار کالا به مشتریان. علاوه بر این، Jingji همچنین می تواند انواع قالب های سخت افزار و پلاستیک خود را طراحی و توسعه دهد. ما آماده ارائه خدمات سفارشی رضایت بخش هستیم.

سیستم بازاریابی کامل Jingji ارائه خدمات با سطح بالا و با ارزش افزوده برای مشتریان را برای اطمینان از اینکه هر مشتری نیاز به موقع و کارآمد خطاب می شود.

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

شنژن Jingji شرکت فناوری، با مسئولیت محدود در سال 2006 تاسیس شد. این یک تاریخ 9 ساله در صنعت سیستم قفسه سینه به عنوان تامین کننده حرفه ای است. ما از سال 2012 شروع به صادرات به کشورهای دیگر کردیم.

1997: سیستم قفسه انعطاف پذیر لوله شروع به وارد شدن به بازار چین، رئیس ما Mr.Feng فروش این محصولات به عنوان اولین فروشنده.

2002: رئیس آقای آقای Feng و آقای Zhang بیرون از شرکت اصلی، شروع کار خود را، درگیر در صنعت قفسه بندی لوله.

2006: مقدار مشخصی از پول و تجربه، JINGJI TECHNOLOGY به طور رسمی در سال 2006 تاسیس شده است.

2012: علاوه بر توسعه بازار داخلی، شروع به تمرکز بر بازارهای خارجی، به فروش محصولات به جهان شد.

2013: تحقیق و تولید مواد جدید - لوله های آلیاژ آلومینیوم و اتصالات لوله قفسه. دارای حق ثبت اختراع برای تولید در چین است.

2014: سیستم لوله های جدید و مفاصل تولید و توسط مشتریان ما در خانه و خارج از کشور استقبال می شود. آلومینیوم آلومینیوم سری لوله و مفاصل لوله آلومینیوم

Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.
Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.
Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.
Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.
Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : TOP KING

تعداد کارمندان : 80~100

فروش سالانه : 30.2 Million-32.8 Million

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd. گواهینامه ها